Angličtina do obálky

Nové předplatné spouštíme od července 2024.


RADOST DO POŠTOVNÍ SCHRÁNKY

Kdy jste naposledy dostali do schránky dopis?

Máte rádi malá překvapení a jste zároveň nadšenci do angličtiny? Nemáte na studium cizího jazyka moc času ani peněz a přece s ním chcete být v pravidelném kontaktu? Máte duši tak trochu z jiného století a hebký dopisní papír, obálky, známky vám přináší pocit zvláštního naplnění? Jsme v tom spolu!

Pojďte si udělat radost pravidelným překvapením do schránky a zároveň si tak vytvořit zvyk pravidelného kontaktu s angličtinou.

JAK TO FUNGUJE?

Na konci kalendářního měsíce vám do vaší poštovní schránky doputuje barevný dopis plný aktivit k procvičení angličtiny. V dopise vás čeká množství hravých aktivit. Jsou uspořádány tak, aby na každý den v daném měsíci vyšla právě jedna. Každá z aktivit vám nezabere déle jak deset minut, každý den si tedy můžete vychutnat svou chvilku s angličtinou a udělat si z učení malý milý zvyk, na který se budete těšit. 

CO V OBÁLCE KONKRÉTNĚ NAJDU?

Každý den vám přinese jiný typ aktivity. Jeden den si rozšíříte slovní zásobu, zopakujete gramatický jev, jindy si zase přečtete kousek hezkého poetického textu, báseň nebo vyluštíte slovní hádanku. Někdy budete muset použít pastelky, nalepit nálepku, něco dokreslit či dopsat. Možná vás to přenese zpátky do dětských tvořivých let. 


CENA OBÁLKY S ÚKOLY

Angličtinu do obálky si můžete objednat buď na zkoušku nebo jako tříměsíční předplatné.

Obálka na zkoušku: 350,-

Tříměsíční předplatné: 900,- (jedna obálka za 300,-)

První obálku si je možné objednat na červenec 2024. Tříměsíční předplatné potom také od července 2024 (červenec, srpen, září).

KOMU BUDE OBÁLKOVÁ METODA VYHOVOVAT

Kurz je určen ty, kteří by byli rádi v pravidelném kontaktu s angličtinou. Ať už ji chtějí trochu oprášit nebo ji už dávno propadli a rádi se dozvídají nové věci. Aktivity jsou určeny středně pokročilým a pokročilým studentům. Obálková metoda je pro ty, kteří se nebojí v sobě probudit tvořivého, přemýšlivého ducha a mají slabost pro hebký papír, tužku a rádi se učí novým věcem. Kurz naopak není pro studenty, kteří potřebují drilovat gramatické jevy, mají za cíl připravit se na pohovor, složit mezinárodní jazykovou zkoušku či úplným začátečníkům. Obálka s úkoly slouží ke chvíli odpočinku s přidanou hodnotou naučit se něco nového.