Anglická adventní konverzace


Máte rádi smyslupné rozhovory a nebojíte se témat jako je lásky, radost či naděje? Rádi byste potkali podobně naladěné lidi a zároveň přitom všem konverzovali anglicky? 

Příjďte se během adventních týdnů naladit na dobu vánoční a ve skupině podobně naladěných lidí rozjímat nad jedním z hlavních prožitků Vánoc.

JAK?

Během adventního období 2021 proběhnout čtyři konverzační lekce, 60 minutová online skupinové setkání přes Zoom. Ve skupince bude maximálně 6 studentů. Podobně jako princip adventního věnce, kdy každá svíčka symbolizuje jiný prožitek, budou i jednotlivé konverzace laděné do těchto témat.  

  

KDY?

Konverzace proběhnou ve středu 1., 8., 15. a 22. prosince, vždy od 19.00 do 20.00. (V případě většího zájmu bude možné rozšířit časovou nabídku).

PRO KOHO?

Konverzační kurz bude probíhat celý v angličtině. Je určen pro pokročilejší studenty minimálně úrovně B1, kteří dokáží popsat své pocity v cílovém jazyce a chtějí se pokusit diskutovat o náročnějších abstraktních tématech. 

PROČ?

Konverzační lekce vám poskytnout prostor sdílet vaši vlastní perspektivu na důležité životní hodnoty a zároveň se inspirovat, vyzvědět, jak to mají ostatní. Můžete využít jednotlivých témat jako vašich průvodců adventní dobou a každý týnen zaměřit svou pozornost na jednu z probíraných hodnot či prožitků. Můžete se nechat inspirovat, naladit se na jednotlivá témata a zároveň vnést více smyslu do všedních dní. To vše v rámci cizího jazyka, rozšiřování si slovní zásoby. 

CENA KURZU

Cena jedné konverzační lekce je 250 Kč. Přihlásit se můžete na každou lekci jednotlivě, vybrat si pouze téma, které vás nejvíce zajímá, případně se přihlásit na více lekcí.